Namiastka mych myśli.

Brak motta

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Skrobanka uczuć

Witajcie po długiej przerwie (znowu). Pojawiam się i znikam jak duch. Myślę, że to przez to, że gdy tu piszę, pogrążam się w swoich myślach za bardzo. Nie powinnam tego robić, ale dzisiaj nie mogłam się powstrzymać z powodu strasznego smutku. Myślałam, że depresja to przeszłość, tymczasem ona jest ze mną cały ten czas.
W mroku pogrążają mnie zwykłe sprzeczki, które ja sama często wywołuję. Pałam gniewem, nerwowością, smutkiem, żalem, nawet radością. Wszystkiego jest za dużo. Nie mogę przestać myśleć obsesyjnie o niektórych rzeczach. Siedzą w mojej głowie, a gdy uda mi się zwrócić uwagę na coś innego, one przypominają boleśnie o sobie.
Ileż to już razy chciałam się zabić. Ile razy trzymałam w dłoni nóż, żyletkę, tabletki. Ile razy płakałam, a ile razy nie starczyło mi łez. To, co się ze mną dzieje jest okropne. Nie szukam pomocy... ale bardzo jej chcę. Boję się siebie, coraz gorzej jest mi być ze sobą tak po prostu.
Boję się umrzeć. Jak to? Chciałam się zabić, raz prawie i się udało. Przecież króluje u mnie smutek. Mimo to, boję się śmierci. Co, jeśli po drugiej stronie będzie gorzej?
Tylko.. czy może być gorzej?
Tagi: ...
22.08.2017 o godz. 00:20
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)
Rilla
Namiastka mych myśli.
Skąd: Warszawa
O mnie: Jestem ale mnie nie ma. Żyję ale umieram. Oddycham ale się duszę. Mogę, nic nie muszę.
statystyki
sekcja użytkownika